Investujte lepšie ako doteraz

Pripravili sme ETF portfóliá šité na mieru iba pre vás. A odteraz možete diverzifikovať aj v čase.

Prečo Moneyhoon a nie konkurencia v 4 bodoch

Moneyhoon
Bežné podielové fondy slovenských správcovských spoločností
Typické investície cez siete finančných  sprostredkovateľov
Individuálna investičná stratégia postavená na mieru podľa vašich potrieb, možností a finančných cieľov
Diverzifikácia investícií v čase
Portfóliá postavené na daňovo zvýhodnených a renomovaných ETF fondoch
Nizke poplatky, vyšší výnos pre vás
Moneyhoon
Bežné podielové fondy slovenských správcovských spoločností
Typické investície cez siete finančných  sprostredkovateľov
Individuálna investičná stratégia postavená na mieru podľa vašich potrieb, možností a finančných cieľov
Diverzifikácia investícií v čase
Portfóliá postavené na daňovo zvýhodnených a renomovaných ETF fondoch
Nizke poplatky, vyšší výnos pre vás
Moneyhoon
Bežné podielové fondy slovenských správcovských spoločností
Typické investície cez siete finančných  sprostredkovateľov
Individuálna investičná stratégia postavená na mieru podľa vašich potrieb, možností a finančných cieľov
Diverzifikácia investícií v čase
Portfóliá postavené na daňovo zvýhodnených a renomovaných ETF fondoch
Nizke poplatky, vyšší výnos pre vás

Čo je diverzifikácia v čase?

Vo vašom individuálnom portfóliu v čase postupne meníme podiel akciovej a dlhopisovej zložky. Pri rovnakom riziku takto môžete dosiahnuť vyšší výnos ako pri klasickom portfóliu.
Diverzifikácia v čase vychádza z konceptu “life cycle investing”, ktorý je v západných krajinách čoraz populárnejšiou voľbou pri dlhodobom investovaní.

Ako funguje investovanie s Moneyhoon?

01

Zistíme váš investičný cieľ a možnosti investovať.

02

Pochopíme váš vzťah k riziku a spýtame sa na vašu skúsenosť s investovaním.

03

Navrhneme vám investičnú stratégiu, ktorá je šitá na mieru iba pre vás.

04

Vykonáme vašu investičnú stratégiu pri každej platbe, vy máte každý moment prehľad o tom, čo sa deje.

05

V prípade potreby svoje investície predáte a my vám pošleme peniaze na váš účet.

Bezpečnosť na prvom mieste

Najpoužívanejšie funkcie Moneyhoon

Už spustené

Wealth creation

Wealth creation je investičný cieľ zameraný na maximalizáciu hodnoty vášho portfólia v konkrétnom čase v budúcnosti. V jadre je vaše rozhodnutie, koľko chcete investovať počas vami stanoveného časového obdobia. O ostatné sa postará moneyhoon.
Už spustené

Dôchodok

Dôchodok je investičný cieľ zameraný na maximalizáciu hodnoty vášho dôchodku v konkrétnom čase v budúcnosti. V jadre je vaše rozhodnutie v akom veku chcete odísť do dôchodku a koľko chcete dovtedy investovať. O ostatné sa postará moneyhoon.
Pripravujeme

Pasívny príjem

Pasívny príjem je investičný cieľ zameraný na deakumuláciu bohatstva vo vopred definovanom časovom horizonte. V jadre je vaše rozhodnutie počas akého dlhého obdobia chcete mať pasívny príjem a aký zostatok chcete na konci tohto obdobia mať. O ostatné sa postará moneyhoon.

Sú moje investície s Moneyhoon bezpečné?

Opierame sa o vedomosti týchto expertov

Účet Moneyhoon vám dáva

Pocit kontroly nad vašimi peniazmi

Príležitosť ušetriť správnym nastavením finančných produktov

Možnosť napísať alebo zavolať si s dlhoročnými expertmi

Máte otázky?
Moneyhoon má odpovede

Nenašli ste odpoveď na vašu otázku?
Budeme radi, ak nám napíšete e-mail. Našou filozofiou je pomôcť, vždy.

Pri investovaní sa Moneyhoon stáva vašim osobným správcom a asistentom. Nepretržite dohliada na to, aby vaše úspory boli investované v súlade s vašimi finančnými cieľmi, efektívne a bezpečne. Presne to, čo by ste čakali od kohokoľvek, komu by ste zverili do správy svoje peniaze.

Ak chcete využívať prednosti investovania s Moneyhoon, nemusíte byť finančným expertom, ani sedieť hodiny nad analýzami finančných trhov. Samozrejme, je dobré vedieť, čo sú akcie, dlhopisy, ETF fondy, no klientom Moneyhoon postačí, ak budú mať jasno v jedinej otázke: Prečo investujú? Pre niekoho je dôležitá finančná sloboda a dosiahnutie bodu, v ktorom mu investované úspory budú platiť mesačné účty. Iní môžu chcieť čo najlepšie zhodnotenie pre svoje deti, aby si v budúcnosti mohli dovoliť kvalitné vzdelanie. Ak máte jasno v tom, čo je vašim finančným cieľom, Moneyhoon vám pomôže dosiahnuť ho.

Vďaka finančným inštitúciám a fintechovým startupom je už investovanie do indexových ETF fondov samozrejmé pre čoraz viac ľudí. Lacné rozloženie investovaných úspor do stoviek rôznych investícií, akciových aj dlhopisových, by bez týchto nástrojov bolo bežným ľuďom nedostupné.

Rozkladanie investícií (diverzifikácia) je dôležité pre bezpečnosť investovaných úspor. Moneyhoon však túto bezpečnosť posúva na vyššiu úroveň. Diverzifikácia medzi množstvom rôznych investícií ostáva zachovaná, klienti Moneyhoon však investované peniaze diverzifikujú aj v čase. Viete si napríklad predstaviť prudký pokles akciových trhov? My tiež. Preto naše investičné stratégie znižujú ich dôležitosť v čase, kedy by to bolo najbolestivejšie a najnepríjemnejšie. Nik nechce investovať na svoj budúci dôchodok a krátko pred odchodom naň sledovať, ako prepady trhov vymažú zisky, ktoré roky budoval. Diverzifikácia v čase je tým, čo je pre Moneyhoon jedinečné.

Každý klient Moneyhoon má vlastný účet u licencovaného obchodníka s cennými papiermi. Ten musí pod dohľadom regulátora finančného trhu doržiavať pri správe zvereného majetku striktné pravidlá. Vďaka nim je jeho majetok jednoznačne oddelený od majetku každého investora

Samotné úspory na účte sú chránené prostredníctvom Garančného fondu investícií. To zaručuje, že majetok klientov je chránený do výšky 50 000 eur. Ďalšie podrobnosti o fungovaní ochrany vkladov sú dostupné na stránke garančného fondu

Investičné stratégie Moneyhoon využívajú verejne obchodovateľné (ETF) fondy, ktoré kopírujú zavedené akciové a dlhopisové indexy. Vďaka tomu je už prvé investované euro rozložené do množstva rôznych investícií.

Pri investovaní vašich úspor je pre nás prvoradá ich bezpečnosť. V Moneyhoon nebude nikto tipovať, ktoré akcie by mohli v budúcom roku ísť nahor viac, ktoré menej a ktoré by mohli stratiť na cene. Strata peňazí pri investovaní môže byť dočasná, no strata dôvery trvalá. Vaše finančné ciele sú pre nás najdôležitejšie a tomu zodpovedá aj náš prístup k ich dosiahnutiu.

Hlavným poslaním Moneyhoon je pomáhať svojim klientom dosahovať ich finančné ciele efektívne a s dôrazom na bezpečnosť. Robí to s ohľadom na ich investičný horizont, skúsenosti s investovaním, ale i schopnosť znášať výkyvy finančných trhov.

V súčasnom období Moneyhoon neumožňuje investovanie do iných ETF fondov než tých, ktoré sú využívané v jednotlivých investičných stratégiách. Túto možnosť klientom Moneyhoon prinesie počas tohto roku. 

Ak máte úspory investované podielových fondoch, je to pre nás signálom toho, že sa k svojim financiám správate zodpovedne. To je postačujúca podmienka na to, aby ste pri riadení svojich investícií využili práve Moneyhoon.

Nie je dôležité, či máte svoje úspory v podielových fondoch alebo niekde inde. Investičné stratégie Moneyhoon sú určené aj pre ľudí, ktorí chcú investovať jednorazovo, prípadne s investovaním nezačínajú na zelenej lúke, ale majú už štartovací kapitál.

Všetky investičné stratégie Moneyhoon sú navrhnuté tak, aby pri nich nevznikla povinnosť platiť dane. Klienti tak využijú možnosť, ktorú pri investovaní ponúka platná daňová legislatíva. Možno to pre vás nebude relevantné, no je dôležité vedieť, že spomínanú možnosť majú len slovenskí daňoví rezidenti. Ak platíte dane v inom štáte, vaše daňové povinnosti môžu byť iné.

Čo o nás hovoria klienti

Naši partneri

Registrujte sa na odber
Zostaňte v obraze. Prihláste sa do nášho newslettera.
Súhlasím so zásadami ochrany osobných údajov.